Суббота, 18 мая 2024

Лепшыя працаўнікі раёна, якія сёлета занесены на раённую Дошку гонару

520

Асіпчук Таццяна Віктараўна, намеснік дырэктара па асноўнай працы ДУА «Мокраўскі вучэбна-педагагічны дзіцячы сад-сярэдняя школа»,
Бароўскі Уладзімір Пятровіч, майстар участка «Нарыхтоўка дроў» Ружаны Пружанскага КУВП «Камунальнік»,

Борсук Раіса Міхайлаўна, галоўны бухгалтар ААТ «Шані-аграпрадукт»,
Грынюк Галіна Любаміраўна, прыёмшчык заказаў КПП г.п. Ружаны ААТ «Пружанскі РКБА»,

Варыцкі Ігар Уладзіміравіч, камандзір аддзялення ПАВЧ № 1 Пружанскага раённага аддзела па надзвычайных сітуацыях установы «Брэсцкае абласное ўпраўленне МНС Рэспублікі Беларусь»,

Давідзюк Юрый Анатольевіч, намеснік дырэктара ДУ «Шарашоўскі дом-інтэрнат для састарэлых і інвалідаў»,
Дабрадзей Алег Мікалаевіч, настаўнік фізічнай культуры і здароўя ДУА «Сярэдняя школа № 5 г. Пружаны»,

Жабрун Аляксандр Мікалаевіч, вадзіцель філіяла КУП па праектаванні, утрыманні, рамонце і будаўніцтве мясцовых аўтамабільных дарог «Брэстаблдарбуд» Пружанскае дарожнае рамонтна-будаўнічае ўпраўленне № 140,

Жуковіч Ларыса Мікалаеўна, першы намеснік старшыні праўлення Пружанскага раённага спажывецкага таварыства,
КАмарас Галіна Мікалаеўна, здымшчык валакна ААТ «Пружанскі льнозавод»,

Найбіч Святлана Іванаўна, начальнік аддзела прамысловай вытворчасці дзяржаўнай лесагаспадарчай установы «Пружанскі лясгас»,

Несцяровіч Сяргей Віктаравіч, трактарыст-машыніст сельскагаспадарчай вытворчасці ААТ «Ружаны-Агра»,
Паляшук Аляксандр Дзмітрыевіч, машыніст экскаватара ДУСП «Пружанская ПМК-21»,

Папко Сяргей Мікалаевіч, трактарыст рэспубліканскага УП «Брэсцкая абласная сельскагаспадарчая доследная станцыя Нацыянальнай акадэміі навук Беларусі»,

Прахарэнка Святлана Іванаўна, заатэхнік-селекцыянер ААТ «Агра-Калядзічы»,

Рэчыц Валерый Юр’евіч, вадзіцель грузавога аўтамабіля аддзела перавозак філіяла «Аўтамабільны парк № 11 г. Пружаны» ААТ «Брэстаблаўтатранс»,

Рысцік Аляксей Аляксеевіч, вадзіцель пагрузчыка ДУБП «ПМК-22»,

Цімафеева Ганна Пятроўна, цеставод філіяла Пружанскага райспажыўтаварыства «Камбінат кааператыўнай прамысловасці»,

Туціна Людміла Пятроўна, галоўны спецыяліст па збыце і забеспячэнні ААТ «Пружанскі малочны камбінат»,

Храмава Наталля Васільеўна, медыцынская сястра эндаскапічнага кабінета УАЗ «Пружанская цэнтральная раённая бальніца»,

Чабак Жанна Анатольеўна, кладаўшчык вытворча-камерцыйнага аддзела ААТ «Пружанскі завод радыёдэталей»,

Шапавалаў Дзмітрый Станіслававіч, муляр ААТ «Рамбуд» г. Пружаны,

Шырма Марына Мікалаеўна, аператар машыннага даення ААТ «Жураўлінае»,

Янушкевіч Уладзімір Леанідавіч, вадзіцель аўтамабіля ААТ «Вялікасельскае Агра»,

Яроцкая Людміла Міхайлаўна, кіраўнік студыі Навасёлкаўскага сельскага Дома культуры.